Choose your language:
Vybraní umělci / Selected artists

2017

<p>Elena Letňanová /SK/ - klavír / piano, Mgr. Marián Paukov, PhD, CSc. /SK/ - art historian,&nbsp; Poezii Jana Skácela recitoval Ivan Kováč /SK/, Marek Toman /CZ/ - beseda se známým českým spisovatelem, Josef Adamík /CZ/&nbsp; - Tvorba pro děti&nbsp; &ndash; autorský koncert / author concert, Jan Vrkoč - Duettino, Moravští madrigalisté / Moravian Madrigals&nbsp; /CZ/ &ndash; chamber chlor, Dirigenti: Mgr. Miroslav Smrčka a Michael Dvořák, Markéta Mazourová /CZ/ - bicí / percussion, Ladislav Doležel /CZ/ - klavír / piano, &nbsp;Matysovo kvarteto /CZ/ - Jiří Matys /CZ/ - autorský koncert / author concert, Richard Kružík - 1.housle, Jakub Látal - 2.housle, David Šlechta &ndash; viola, Robert Kružík &ndash; violoncello, Jan Král /CZ/ - klavír, Ladislav Doležel /CZ/ - klavír, Martin Herchenröder &ndash; organ, Friedrich Gauwerky &ndash; violloncelo / Germany /, Zdeněk Šplíchal, Miroslav Štěpánek /CZ/ - výstava / exhibition, Tommy Barr / Ireland -&nbsp; výstava / exhibition, Friedrich and Rebecca Edelmann / USA &ndash; Germany / Violoncello, fagot, &nbsp;TASTES /CZ/ Ivo Medek, Vít Zouhar, Jan Kaván, Sára Medková - Multimediální projekt / Multimedia project, KONVERGENCE /CZ/ - Ondřej Štochl aspol. komorní sdružení / chamber ensemble, ISHA TRIO /CZ/ - Lucie Rozsnyó &ndash; soprán / soprano, Kristina Vaculová &ndash; flétna / flute, Sára Medková &ndash; klavír / piano, Klavírní trio SOLARIS 3 /CZ/ - Anna Veverková, Martin Levický, Štěpán Filípek, TRIO OPERA /CZ/ - Barbora Šteflová, Štěpán Filípek a Ondrej Olos, Stanislav Nosek /CZ/ - housle / violin, Mária Veitová /CZ/ - klavír / piano, Karel Svozil /CZ/ - VESMÍRNÝ POUTNÍK / Universe pilgrim &ndash; / world premiere / - Aneta Szukalská - mezzosoprán, Ondřej Múčka - tenor, Martin Šujan &ndash; bas, Komorní pěvecký sbor Dvořák a Svatocecilský komorní orchestr Olomouc řídil Jan Gottwald, Jan Meisl / CZ / - autorský koncert / author concert, Christine Meisl &ndash; housle / violin, Petra Meisl ml. - violoncello, Petra Meisl &ndash; alt, Jan Meisl &ndash; klavír / piano, Karel Hiner / CZ / - varhany /organ, Bohdana Hinerová &ndash; housle / violin, Petr Vaculovič /CZ / housle / violin, David Danel /CZ/ - houslový recital / violin recitál, Lenka Kozderková /CZ/ &ndash; flute recitál, Věra Müllerová /CZ/ - klavírní recitál / piano recitál, BRNO &nbsp;CONTEMPORARY &nbsp;ORCHESTRA / CZ / -&nbsp; dirigent: Pavel Šnajdr, solistka: Šárka Brychová &ndash; mezzosoprán, Nao Higano /Japan/ - soprán / soprano, Hoang Thi Kieu Anh / Vietnam / - klavír - autorský koncert / author concert, LA&nbsp; SIERRA&nbsp; UNIVERSITY WIND&nbsp; ENSEMBLE&nbsp; /USA/ - conductor: Giovanni Santos, Václav Vaculovič /CZ/ &ndash; exhibition The places of Oblivion / MÍSTA&nbsp; ZAPOMNĚNÍ, Zdenka Vaculovičová /CZ / &ndash; houslový recitál / violin recital</p> <p>&nbsp;</p>

2016

2016 Nicolas Zourabichvili / France / - autorský poslechový pořad / listening program, Elsa Siváková / SK / – výstava / exhibition, Jan Buchta /CZ/ - sochy - výstava / exhibition, QUASARS Ensemble / SK /, Elena Letňanová /SK/ - piano, Ivan Buffa / SK / - dirigent / conductor, Rudolf Růžička /CZ/ – autorský poslechový pořad / listening program, Jaroslav Tůma /CZ/ - varhany / organ, KMD Ruth Forsbach / Germany / - organ recitál, Kristýna Valoušková / CZ / - soprán / soprano, Olga Sochorová / CZ / - kytara / guitar, Petrof Piano Trio / CZ /, Martina Schulameisterová, Jan Schulmeister, Kamil Žvak, Marie Plotěná / CZ / - výstava / exhibition, Dr.Lenka Dohnalová / CZ / - MUSICA NOVA, Dominika Weis Hošková / CZ / - violoncello, Jiří Hošek / CZ / - violoncello, Československé komorní duo / CZ, SK / - Pavel Burdych / CZ / – housle / violin, Zuzana Berešová / SK / – klavír / piano, Ladislav Kupkovič /SK/ - autorský koncert k 80. narozeninám skladatele, QUARTETTO APEIRON / Italy / - kytarové kvarteto / guitar quartet - Michele Ambrosi, Vlatko Bocevski, Vjekoslav Crnobori, Raffaele Pisano, Petr Vaculovič / CZ / - electric viola solo + elektronika, Daniela Andršová / CZ / - zpěv, Miloslav Ištvan Quartet / CZ / - Alexej Aslamas, Jan Bělohlávek, Stanislav Vacek, Štěpán Filípek, Tomáš Ondrůšek / CZ - SRN / - bicí / percussion, Ugandan Dancers Band / Uganda /, Joseline Amutuhaire, Immaculate Katushabe, Martin Hybner / Uganda /, DUO SOLIPSE / France / - Elena Stojceska – flétna / flute, Romain Petiot – kytara / guitar, Pavel Slezák / CZ / - autorský poslechový pořad / listening program, D’AMORE DUO /USA/ - William Feasley – kytara / guitar, Emily Tsai – hoboj / oboe, Ivana Loudová / CZ / - autorský poslechový pořad / listening program k životnímu jubileu skladatelky - Kroměřížské ateliéry / Kroměříž Arts Studios, Nicola Baroni / Italy / - hyper cello concert dedicated to Franz Kafka - / autorský koncert / author concert /, Irena a Vojtěch Havlovi / CZ / - premiérový projekt pro Květnou zahradu, TRIO HO-STO-MOR / CZ /, Tereza Horáková / CZ / - housle / violin, Ondřej Štochl / CZ / - viola / viola, Alena Moravcová / CZ / - klavír / piano, Jan Tuláček / CZ / - kytara / guitar, Janna Polyzoides / Austria / - klavírní recitál / piano recitál, D’AMORE DUO /USA/, OPERA DIVERSA - Brno / CZ /, dirigent – Gabriela Tardonová / CZ /, Hana Škarková – soprán / CZ /, Milan Paľa – housle / SK /, Marek Paľa – varhany / SK /, Albert Breier / Germany /, Jakob Ullmann /Germany /, Jaroslav Šťastný / CZ /, Pavel Zemek – Novák / CZ /, Ondřej Štochl / CZ /

2015

2015 Bologna Cello Project /Italy/ - Cellos and live electronics - Antonio Mostacci, Cifci Canseli Basak, Antonello Manzo, Akiko Nakada, cello, Nicola Baroni, cello and interactive systém, Jan Hanuš /CZ/ - Malované písničky / k 100. výročí narození skladatele / účinkovali žáci ZUŠ Kojetín, Peter Kotvan /SK/ Elena Letňanová / SK/ - audio-visual performance, Karel Martínek /CZ/ - varhany / organ, Tommy Barr / Ireland / - exhibition, Žesťové sexteto Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín /CZ/ - Brass Ensemble of Philharmonic Orchestra of Bohuslav Martinů Zlín, Vít Otáhal – trubka, Zdeněk Macek – trubka, Daniel Mlčák - lesní roh, Jakub Zívalík – trombone, Vít Pospíšil – trombone, Miloslav Žváček – tuba, Autorský koncert Aleše Pavlorka, Lenka Dohnalová /CZ/ - elektro-akustická hudba – MUSICA NOVA, Márton Barabás / Hungary / - výstava / exhibition of book-objects, Marie Petříková-Gajdošová /CZ/ - houslový recitál / violin recitál, Jiří Matys /CZ/ - autorský koncert / author concert, Sára Medková /CZ/ - klavírní recitál / piano recitál, Lajos Huszar / Hungary / - Pašije / Passion autorský poslechový pořad / listening program, Friedrich Gauwerky / Germany / - violoncello recitál - "Der Glaube - The belief", Michal Rataj & Ivan Boreš /CZ/ - Sounds in the veil of silence / elektro-akustický projekt / electro-acoustic project, Lidia Zielinska / Poland / - “Pleonasmus”- autorský poslechový pořad / listening program, CAMERATA POLYZOIDES / Austria / - Demetrius Polyzoides violin, viola, Elisabeth Polyzoides-Baich violin, Michael Polyzoides violoncello, Janna Polyzoides piano, Robert Hejnar /CZ/ - autorský poslechový koncert / author listening concert, Ladislav Doležel /CZ/ - klavír / piano, Lenka Kozderková /CZ/ - flétna / flute recitál, live electronic, Jan Hanuš /CZ/ – autorský poslechový pořad / author listening program, Vít Zouhar /CZ/ – mutimediální projekt pro Květnou zahradu / Multi-medial project for Flower Garden in Ensemble DAMIAN – Olomouc, Dušan Šujan / SK/, Jan Stojánek /CZ/ - klavír / piano recitál, Trio Eufonico Praha /CZ/ - Kateřina Chudobová – flétna, Růžena Sršňová – housle, Simona Kalendová – klavír, Dětský sbor KANTILÉNA - Brno /CZ/ - sborový koncert / choir concert, Hana Škarková – soprán, Lucie Hilscherová – alt, Jakub Janšta – varhany, Kantiléna, sbor dětí a mládeže při Filharmonii Brno, sbormistři Jakub Klecker a Michal Jančík, Markéta Mazourová – bicí nástroje / percussion, Zdeněk Pololáník /CZ/ - autorský koncert / author concert, Dagmar Kolařová a Petr Kolař /CZ/ - varhany / organ, Dómský komorní sbor Brno / Dom Chamber Choir Brno

2014

2014 DUO POLYZOIDES – Wien, Janna Polyzoides / Austria / - piano, Demetrius Polyzoides / Austria / - violin, Československé komorní duo / Czechoslovak chamber duo - Zuzana Berešová /SR/ - Pavel Burdych /CZ / - klavír / piano, housle / violin, Bruno Gillet / France/ - MESSE, Maurice Ohana– / France / - MESSE - poslechový pořad / listening program, Stella Maris Sirben / France / soprán / soprano, Ludmila Macková /CZ/ - varhany / organ, Ensemble Damian - Olomouc /CZ/, Vít Zouhar /CZ/ - ARCADI – premiéra projektu, Václav Vaculovič /CZ/ - GRÁL – exhibition – large formats, Marek Trizuljak /CZ-SK/ - skleněné sochy / glass sculptures, Stella Maris /France/ - soprán / soprano, Zdenka Vaculovičová /CZ/ - housle / violin, Ivo Binder /CZ/ - Kurátor výstavy / Curator of exhibition Museum of Art Olomouc, Petr Rajnoha /CZ/ - varhanní koncert / organ concert, Laurence Sherr /USA/ - lecture - Kennesaw State University, Martin Opršál /CZ/ - Martin Kleibl /CZ/ - bicí / percussion, Hana Stehlíková Babyrádová /CZ/„Omnis cellula a cellula“ - Audio-visual project of Masaryk University Brno, Miloslav Ištvan Quartet /CZ/ - Alexej Aslamas, Jan Bělohlávek – housle, Stanislav Vacek – viola, Štěpán Filípek – violoncello, Irena Chřibková /CZ – varhany / organ, Martin Opršál /CZ/ - bicí / percussion, Nicolas Zourabichvili de Pelken / France /, Daniel Kessner / USA / - lecture, workshop, Vojtěch Mojžíš /CZ/ - workshop – autorský profil / author´s profile, Daniel a Dolly Kessner / USA / - flétna / flute, klavír / piano, Miro Bázlik /SK/– Canticum Jeremiae, Roman Berger /SK/ – Tenebrae - poslechový pořad / listening program, Jan Klusák /CZ/ - autorský profil author´s profile, Ensemble ACTAEON /CZ/ - Brabec – klarinet / clarinet, Jan Řezníček – viola / viola, Eduard Spáčil – klavír / piano, Miloslav Kabeláč – Mystérium času / Mystery of time, Josef Adamík – II. symfonie - poslechový pořad / listening program, Elena Letňanová / SK / - klavír / piano, Zdenka Vaculovičová / CZ / - housle / violino, Ensemble Marijan /CZ/ - SOUNDSCAPE - týmový projekt brněnské skupiny / multimedia team composition, Gabriela Vermelho - zpěv a kvinton / voice and quinton, Markéta Dvořáková - software synthetiser, Sára Valčíková - klavír / piano, Dan Dlouhý - znějící objekty / sounding objevte (Dama Dama), Jan Kavan - violoncello, interactive music, Tomáš Hrůza - interaktivní video / interactive video, Ivo Medek - sound processing, friction instruments, inside piano, Jiří Pejcha - zvukový design / sound, INDUSTRIAL PHILHARMONY OF HODONÍN /CZ / - performance – workshops – exhibitions, The Ensemble ADRIA HARP QUARTET / Italy / -performers: Cristiana Passerini, Cristina Centa, Angelica Ferrari, Nicola Vendramin, Volodja Balžalorsky /Slovenia/ - housle / violin, Hinko Haas /Slovenia/ - klavír / piano, Ensemble OPERA DIVERSA – Brno /CZ/ Dirigent Vít Spilka, Anna Zielinska/ Poland / - housle / violino, Szymon Jozwiak / Poland / - klarinet / klarinet, Elena Letňanová – klavír / piano, Zdenka Vaculovičová – housle / violin

2013

2013 Industrial Philharmony of Hodonín - Multimedia performance – workshops – exhibitions, Zdenka Vaculovičová /CZ/- houslový recitál / violin, Hanuš Axmann – klarinet, Jiří Lukeš – akordeon, David Matthews / Great Britain / - smyčcové kvartety / string quartets, Luboš Fišer /CZ/ - klavírní sonáty / piano sonatas, Martina Mergentálová /CZ/ - klavír / piano, Jan Stojánek /CZ/ - klavír / piano sonáty / piano sonatas, Karel Hiner /CZ/ - varhanní recital / organ recitál, Vítězslav Marčík /CZ/ - recitace / word, Dr. Laurence Sherr /USA/ - Holocaust memorial work Flame Language, Aisling Agnew / UK /- flétna / flute, Matthew McAllister /UK/ - kytara / guitar, Štěpán Filípek /CZ/ - violoncello, Ondrej Olos /SK/ - piano, Jaroslav Tůma /CZ/ – Petr Štěpán /CZ/ organ – concert - exhibition project, Petr Baran /CZ/ - fotografie / photo-exhibition, Massimiliano Messieri / San Marino / - electronics, Nicola Baroni /Italy/ - hypercello, Elena Letňanová /SK/ - klavír / piano, Ad Libitum Ensemble Budapest / Hungary / - Ildikó Szakács – soprán, Peter Kazán – klarinet, Ibolya Nagy – violoncello, Ferenc János Szabó - klavír , Musica Liturgica - Hana Ryšavá /CZ/ - varhany / organ, Pavel Zemek – 24 preludií a fug pro klavír / 24 Preludes and Fugues for Piano, Nao Higano /Japan / – soprán / soprano, Zuzana Biščáková /SK/ - klavír / piano, Eva Hutyrová /CZ/ - klavír / piano, Martin Adámek /CZ/ - klarinet / klarinet, Ondřej Štochl /CZ/ - viola / viola, Tereza Horáková /CZ/ - housle / violin, Jan Trojan /CZ/ - live electronic - komorní koncert / chamber concert, Václav Vaculovič /CZ/ - Zrání / Maturation – Výstava velkých formátů / Exhibition

2012

2012 Åsa Boström / Sweden / – assemblage and mixed media – exhibition, Michaela Klimanová Trizuljaková /SK/ - prostorové objekty z papíru / spatial objects from paper, Marek Trizuljak / SK-CZ/ - skleněné plastiky / glass sculptures, TEXTY ŽIVOTA / TEXTS OF LIFE, Petr Vaculovič - el. Viola - PHOREFEST 2012, HODONÍN, Karel Dohnal /CZ/ - klarinetový recitál / clarinet recitál, Marta Bošelová /SK/, Katarína Böhmová, Zuzana Boteková, Zuzana Branišová, Mária Fulková, Petra Graffe, Michaela Klimanová - Trizuljaková, Karina Rothensteinová Kolčáková, Pavla Lazárková Trizuljaková, Jana Zaujecová, Adam Souček /SK/ - exhibition Ars liturgica – liturgická roucha, Ars liturgica - liturgical vestments / SK /, Mia Elezovic / Croatia / - klavírní recitál / piano recitál, Ivan Buffa /SK/ QUASARS ENSEMBLE - Bratislava / SK / Dušan Šujan /SK/ - klavírní recitál / piano recitál, Petr Štěpán /CZ/ - LEPTY / graphic exhibition, MAREK ZWIEBEL / SK / - violin, PETER MOSORJAK /SK/ - violin, PETER ZWIEBEL /SK/ - viola, ANDREJ GÁL /SK/ - violoncello, DIANA BUFFA /SK/ - piano, IVAN BUFFA /SK/ - piano, ALFRED SCHNITTKE /RUSSIA / – autorský koncert / author concert, ELENA LETŇANOVÁ /SK/ - přednáška/ lecture John Cage - memorial concert for the 100th anniversary of birth, JUSTIN KRAWITZ /Jihoafrická republika / - klavírní recitál / piano recitál, František Sysel – Camera Obscura – photo exhibition, Československé komorní duo - PAVEL BURDYCH /CZ/ – housle / violin, ZUZANA BEREŠOVÁ /SK/ – klavír / piano, KEIKO NAKAJIMA / JAPAN / HANA KREJČOVÁ /CZ / -soprán – soprano, JULIA OKAJI / JAPAN /, ALENA RADOVÁ /CZ/ - klavír – piano, ONDŘEJ ŠTOCHL /CZ/ - viola – Viola, MILOSLAV IŠTVAN QUARTETO - Brno /CZ / - Jan Novák – String Quartets, Jiří Klecker, Lukáš Mik – housle, Stanislav Vacek – viola, Štěpán Filípek – violoncello, CRACOW PHILHARMONIC STRING QUARTET / Poland / - Marcin Türschmid – violin, Beata Kwiatkowska-Pluta – violin, Elżbieta Gromada – viola, Franciszek Pall – violoncello, MICHELE SELVA / Italy / - saxophone, MASSIMILIANO MESSIERI / Italy / - electronics

2011

Irena Chřibková / CZ/ - varhanní recitál / organ recital, Karel Martínek /CZ/ - varhanní improvizace / organ improvisations, Pavel Blatný /CZ/- autorský koncert /, Nicola Baroni / ITALY / - cello recital, Michal Rataj / CZ / - live electronic, guitar, sound intervention, Marek Trizuljak / CZ-SK / - skleněné sochy-objekty / glass sculptures, Tommasina Squadrito /Italy/, Dana Puchnarová /CZ/, Elena Letňanová /SK/ - piano recital , Friedrich Gauwerky / Germany / - solo violoncello recital, Daniel a Dolly Kessner /USA /- flétna / flute – klavír / piano, Collegium Arion /CZ/, Kristýna Valoušková /CZ/ - soprán / soprano, David Moon /USA/ - Contemporary video art, William Feasly / USA / - kytarový recitál / guitar recital, Miro Bázlik /SK/- autorský profil / author profile, Rudolf Růžička /CZ/-autorský profil / author profile, Jan Řezníček - Eduard Spáčil /CZ/ - viola – piano, František Emmert /CZ/– autorský profil / author’s profile, Kristýna Valoušková /CZ/ - soprán / soprano, Konvergence /CZ/, PALAGRACHIO - PETER GRAHAM - Ivan Palacký / CZ /, Ivana Loudová /CZ/ - autorský koncert / author’s concert, Anna Zielinska / Poland / - houslový recital / violin recital, Wallingerovo kvarteto / Wallinger Quartet / CZ /, David Mathews / Great Britain / - autorský koncert / authors concert, Jiří Matys, Pavel Zemek/ CZ /, Václav Vaculovič /CZ/ - Ranné ostrovy, Marek Trizuljak / SK-CZ / - skleněné sochy-objekty / glass sculptures, Eva a Alexander Trizuljakovci /SK

2010

Krzysztof Molenda / Poland/, Michaela Klimanová, Ján Kodoň, Bety Kostovská- Majerníková, Svetozár Ilavský, Šymon Kliman / Slovak Republic/ Marek Trizuljak, Petr Štěpán, Václav Vaculovič, Jiří Hastík, / CZ/, Zdenka Vaculovičová / CZ / - housle / violin, Elena Letňanová /SK /- piano, Floraleda Sacchi / Italy / - harp, Concert to anniversary of brothers Bialas, Marek Bohunický and Richard Mayer, Stella Maris Sirben /France / - soprán / soprano, Frantisek Vaníček /CZ/ - varhany / organ, Jevgenij Iršaj / Slovak Republic /- Author concert, Milan Paĺa / SK / - housle / violin, Štěpán Filípek / CZ / - violoncello, Jevgenij Iršaj / SK / - klavír / piano, Quasars Ensemble / Slovak Republic / Ivica Krošláková / Slovak Republic /, Ilja Zeljenka / Slovak Republic /- autorský poslechový pořad z díla skladatele, Jiří Hlaváč /CZ/ - klarinet / clarinet – saxofon / saxophone, Petr Nouzovský /CZ/ - violoncello, Daniel Wiesner /CZ/ - klavír / piano, ČLOVĚK 2010 / HUMAN 2010, Marina Horak / Slovenia /, Milan Slavický /CZ/ - vzpomínkový poslechový pořad z díla skladatele, Pěvecký sbor Konzervatoře EA / Choir of Conservatory Evangelic Academy Olomouc /CZ/, Nao Higano /Japan/, Josef Rut /CZ/ - vzpomínkový poslechový pořad z díla skladatele, Marina Horak / Slovenia / - klavírní recitál / piano recital, Workshop by Max Stern / Israel / "Songs of Ascent", Alois Piňos /CZ/ - vzpomínkový poslechový pořad z díla skladatele, Rebecca Rust /USA /- violoncello, Friedrich Edelmann /Germany /- fagot / bassoon, Max Stern / Israel / "Songs of Ascent", Česko-Slovenské Duo / Czech-Slovak Duo, Pavel Burdych – housle / violin, Zuzana Berešová – klavír / piano, Josef Adamík/CZ/ - vzpomínkový poslechový pořad z díla skladatele, Miloslav Ištvan Quartet /CZ/, Ensemble Konvergence Praha /CZ/, Komorní orchestr BERG Praha / Berg Orchestra /CZ/, Petr Matuszek – baryton, Kristýna Valoušková – mezzosoprán, Emilia Řezáčová - soprán Petr Pokorný / CZ / - autorský poslechový pořad z díla skladatele, Nao Higano /Japan/- soprano, Marek Vrábel /SK/ - organ

2009

Enikö Ginzery / Germany- SK / - cimbál / dulcimer, Michaela Klímanová, Peter Roller, Ján Kodoň, Šimon Klíman, Pavla Lazárková, Bety K. Majerníková, Eva Sládečková-Böhmová /SK/, Industrial Philharmonic Orchestra /CZ/, Vojtěch Mojžíš /CZ - Author´s Concert, Jan Škrdlík /CZ/ - violoncello, Petra Besa /CZ/ - piano, Jan Vrkoč /CZ / – Autorský koncert / Author´s Concert, Duo Anna Stará-Růžena Sršňová / CZ / – violin – piano, Hana Ryšavá /CZ/- varhanní recitál / organ recital, Vladimíra Sidorová / SK / - Fotografická výstava / Photo-exhibition, Milan Paĺa /SK/ - housle / violin, Ondrej Olos /SK / - klavír / piano, Amael Piano Trio / Slovenia / Tatjana Ognjanovič – klavír / piano, Volodja Balžalorsky – housle / violin, Damir Hamidulin – violoncello, Andrea Ceccomori / Italy / - flétna / flute - Assisi Suono Sacro, František Emmert /CZ/ - Lituf be mabat - Miriam mi Magdalah – chamber oratorio, Richard Toensing /USA/ - Concertino for piano and 9 instruments, Elena Letňanová /SK/ – klavír / piano, DUO MESSIERI - SELVA / Italy / - Masky / “MASKEN”, Petr Matuszek /CZ/ – baritone Markéta Dvořáková /CZ/ – mezzo-soprano, Roman Pallas /CZ/ – klavír / piano, Violeta Dinescu / Germany – Romania / – Lichtwellen, Ivan Buffa /SK/ - piano recital, Lewis Gesner /USA/ - performance, Arvo Pärt / Germany - Estonia / - PASSIO – poslechový pořad, Jaroslav Tůma /CZ/ - varhanní recital / organ recital, Štěpán Filípek /CZ/- violoncello recital, Vít Zouhar /CZ/ – Author’s concert - Ensemble Damian /CZ/, Anna Zielinska / Poland /- viola / viola recita, Vincent Rigot / France / – varhanní recitál / organ recital

2009

Enikö Ginzery / Germany- SK / - cimbál / dulcimer, Michaela Klímanová, Peter Roller, Ján Kodoň, Šimon Klíman, Pavla Lazárková, Bety K. Majerníková, Eva Sládečková-Böhmová /SK/, Industrial Philharmonic Orchestra /CZ/, Vojtěch Mojžíš /CZ - Author´s Concert, Jan Škrdlík /CZ/ - violoncello, Petra Besa /CZ/ - piano, Jan Vrkoč /CZ / – Autorský koncert / Author´s Concert, Duo Anna Stará-Růžena Sršňová / CZ / – violin – piano, Hana Ryšavá /CZ/- varhanní recitál / organ recital, Vladimíra Sidorová / SK / - Fotografická výstava / Photo-exhibition, Milan Paĺa /SK/ - housle / violin, Ondrej Olos /SK / - klavír / piano, Amael Piano Trio / Slovenia / Tatjana Ognjanovič – klavír / piano, Volodja Balžalorsky – housle / violin, Damir Hamidulin – violoncello, Andrea Ceccomori / Italy / - flétna / flute - Assisi Suono Sacro, František Emmert /CZ/ - Lituf be mabat - Miriam mi Magdalah – chamber oratorio, Richard Toensing /USA/ - Concertino for piano and 9 instruments, Elena Letňanová /SK/ – klavír / piano, DUO MESSIERI - SELVA / Italy / - Masky / “MASKEN”, Petr Matuszek /CZ/ – baritone Markéta Dvořáková /CZ/ – mezzo-soprano, Roman Pallas /CZ/ – klavír / piano, Violeta Dinescu / Germany – Romania / – Lichtwellen, Ivan Buffa /SK/ - piano recital, Lewis Gesner /USA/ - performance, Arvo Pärt / Germany - Estonia / - PASSIO – poslechový pořad, Jaroslav Tůma /CZ/ - varhanní recital / organ recital, Štěpán Filípek /CZ/- violoncello recital, Vít Zouhar /CZ/ – Author’s concert - Ensemble Damian /CZ/, Anna Zielinska / Poland /- viola / viola recita, Vincent Rigot / France / – varhanní recitál / organ recital

2008

Moravští madrigalisté / Moravian Madrigalists /CZ/, Radek Dočkal /CZ/, David Uličník /CZ/, Romana Pávková /CZ/, Eva Zonová /CZ/, Michaela Sedlářová /CZ/, Iosif Haidu / ROMANIA /, Liviu Danceanu / Romania /, Elena Letnanova /SK/, Daniel Kessner /USA/, Dolly Kessner /USA/, Kateřina Chroboková /CZ/, Industrial Philharmonic Orchestra of J.Falta´s Artistic school Náchod/CZ/, Quicksands Ensemble /CZ/, Petr Vaculovič /CZ/, Michaela Dvořáková /CZ/, Richard Kravchak /USA/, Julia Heinen /USA/, Shari Raynor /USA/, Wanda Dobrovská /CZ/, Lenka Dohnalová /CZ/, Ruth Forsbach / Germany /, Liviu Marinescu /Romania-USA/, Theofilos Sotiriadis / Greece /, Ariadni Sotiriadis /Greece/, Duo Messieri-Selva /ITALY/, Massimiliano Messieri /Italy/, Rudolf Růžička /CZ/, Inchcolm New Music Ensemble /Scotland/, Stella Maris /France/, Martin Vojtíšek /CZ /, Theofilos Sotiriades /Greece/, Ariadni Mikou /Greece/ - Lena Athanassopoulou /Greece/, Panayiotis Goubouros /Greece/, Christos Laskaris /Greece/, Duo ECO /CZ/, Pavla Franců /CZ/, Eva Franců /CZ /, Nicolas Zourabichvili /France/, Q VOX vocal ensemble /CZ/, Tomáš Krejčí /CZ/, Gabriela Tardonová /CZ/, Flavia Devonas /Switzerland/, Václav Vaculovič /CZ/, Štěpánka Kutmanová /CZ/, Eduard Spáčil /CZ/, Andreas Kröper /Germany/, Petr Matuszek /CZ/, Markéta Dvoráková /CZ/, Zuzana Berešová/CZ/, Pavel Burdych/CZ/, Štěpán Filípek /CZ/, Julián Veveřica/CZ/, Trio Persona /Portugal/, Natálie Grossmannová /CZ/, Filipe Alexandre /Portugal/, Antunes Silva Freitas /Portugal/, Joana Margarida dos Santos Vieira /Portugal/, Michal Rataj /CZ/, Schola Benedicta Prague /CZ/, Vincent Rigot /France/, Lenka Kozderková /CZ/, Štěpán Škoch /CZ/

2007

Yoram Ish-Hurwitz – piano / Holland /, Mobius Group Boston /USA/, Ivo Meisl – piano /CZ/, Zdenka Vaculovičová – violin /CZ/, Jiří Bárta - violoncello /CZ/, Jaroslav Tůma - organ /CZ/, Violeta Dinescu - author’s concert / Romania – Germany /, Jan Řezníček – viola /CZ/, Eduard Spáčil -piano /CZ/, Lidia Zielinska - Author Concert / Poland /, Tomáš Krejčí – baryton /CZ/, Gabriela Tardonová – conductor /CZ/, Lewis Gesner - performance /USA/, Anna Zielinska - violin / Poland /, Kristýna Valoušková - soprano /CZ/, Patricia Goodson - piano /USA/, Zdenka Vaculovičová - violin /CZ/, Enikö Ginzery - cimbalom /Germany-Slovak Republic/, Martin Opršál – Martin Kleibl - percussion / CZ /, Gareth Davis - clarinet /Great Britain/, Milan Kohout – performance /USA/, Chamber Orchestra Berg /CZ/, Peter Vrábel – conductor /CZ/,Irena Chřibková / CZ/ - varhanní recitál / organ recital, Karel Martínek /CZ/ - varhanní improvizace / organ improvisations, Pavel Blatný /CZ/- autorský koncert /, Nicola Baroni / ITALY / - cello recital, Michal Rataj / CZ / - live electronic, guitar, sound intervention, Marek Trizuljak / CZ-SK / - skleněné sochy-objekty / glass sculptures, Tommasina Squadrito /Italy/, Dana Puchnarová /CZ/, Elena Letňanová /SK/ - piano recital , Friedrich Gauwerky / Germany / - solo violoncello recital, Daniel a Dolly Kessner /USA /- flétna / flute – klavír / piano, Collegium Arion /CZ/, Kristýna Valoušková /CZ/ - soprán / soprano, David Moon /USA/ - Contemporary video art, William Feasly / USA / - kytarový recitál / guitar recital, Miro Bázlik /SK/- autorský profil / author profile, Rudolf Růžička /CZ/-autorský profil / author profile, Jan Řezníček - Eduard Spáčil /CZ/ - viola – piano, František Emmert /CZ/– autorský profil / author’s profile, Kristýna Valoušková /CZ/ - soprán / soprano, Konvergence /CZ/, PALAGRACHIO - PETER GRAHAM - Ivan Palacký / CZ /, Ivana Loudová /CZ/ - autorský koncert / author’s concert, Anna Zielinska / Poland / - houslový recital / violin recital, Wallingerovo kvarteto / Wallinger Quartet / CZ /, David Mathews / Great Britain / - autorský koncert / authors concert, Jiří Matys, Pavel Zemek/ CZ /, Václav Vaculovič /CZ/ - Ranné ostrovy, Marek Trizuljak / SK-CZ / - skleněné sochy-objekty / glass sculptures, Eva a Alexander Trizuljakovci /SK

2006

Waclaw Golonka - organ / Poland /, Eva Trizuljaková - paintings / Slovak Republic/ Lewis Gesner - performance / USA /, Daniel a Dolly Kessner - flute, piano /USA/, Elena Letňanová - piano /SR/, Zdenka a Václav Vaculovičovi - violin, corno /CZ/, TRE SOLISTI DI PRAGA /CZ/, Vladan Kočí – violoncello /CZ/, Jitka Vojtíšková – violin /CZ/, Martin Vojtíšek – piano /CZ/, Katharina Larissa Paech - organ / Germany /, Giamila Berré a Vittorio Cerasa - organ, saxophone / Italy /, Josef a Marie Dočekalovi – Pictures, aquarelles, drawings /CZ/, TRIO EUFONICO /CZ/, Kateřina Chudobová – flute /CZ/, Růžena Sršňová – violin /CZ/, Simona Kalendová – piano /CZ, Ctirad Kohoutek - author profile /CZ/, Lucie Fišerová – cembalo /CZ/, Zdenka Vaculovičová – violin /CZ/, Hana Čermáková - flute /CZ/, Ivana Mikesková - soprano /CZ/, ARS INCOGNITA / CZ /, Julie Hirzbergerová - accordion / Germany /, Tomáš Ondrůšek- percussion /CZ/, Pierrot Lunaire Ensemble Vienna / Austria /, Ensemble Moens /CZ/, Josef Lupták – violoncello / Slovak Republic /, VOX IUVENALIS choir /CZ/, Silvia Gelos – flute / Austria/, Gustavo Balanesco – piano /Austria/

2005

ARCHAEUS Ensemble /Bucharest/, Anca Vartolomei – violoncello /Romania/, Rodica Danceanu – keyboards /Romania/, Dorm Gliga – oboe /Romania/, Ion Nedelciu – clarinet /Romania/, Serban Novac – bassoon /Romania/, Alexandru Matei - percussion /Romania/, loan Marius Lacraru – violin /Romania/, Liviu Danceanu - musical direction /Romania/, Václav Vaculovič - Large Formats /CZ/, Jan Šimek - sculptures /CZ/, Ivo Binder – curator /CZ/, Marek Mucha – photo /CZ/, Jan Tichý – paintings /CZ/, Hana Ryšavá - organ /CZ/, Karin Hofmann – flute / Germany /, Sabine Bräutigam – piano /Germany/, Matthias Bräutigam – violoncello /Germany/, Dinos Constantinides – conductor, composer /USA /, Jan Škrdlík - violoncello /CZ/, Jarmila Češková - piano /CZ/, Dan Dlouhý - percussion /CZ/, Pavla Šuranská poetry /CZ/, Iva Košatková – poetry /CZ/, Roman Szpuk -poetry /CZ, Kojetin Industrial Philharmonic Orchestra /CZ/, Anna Zielinska - violin / Poland /, Karel Košárek - piano/CZ/, Petra Veberová - alt /CZ/, Chamber Orchestra Bohuslav Martinů /CZ/, Elena Letňanová - piano /Slovak Republic/

2004

Duo GOELAN /CZ, Germany/- Lenka Kozderková-flétna, Lenka Župková – housle, Walther H.J. Smeitink-Mühlbacher / Holandsko /, Ensemble I FIATI – Bratislava / Slovak Republic/, Markéta Dvořáková /CZ/, Ensemble TELESTO TRIO Amsterdam / Holand /, Karel Hiner – varhany /CZ/, Tomas Plsek – BOSTON /USA /, Milan Kohout, Mari Novotny-Jones / USA /, Peter Machajdík /Germany-Slovak Republic, Q VOX – Brno/CZ/, Autorské sdružení žen skladatelek HUDBABY /CZ /, MOBIUS BOSTON / USA /, Ladislav Schovanec /France/, Šárka Brychová- alt /CZ/, Petr Kolař – varhany /CZ/, Stella Maris- soprano /France /, Tomáš Krejčí - baryton /CZ/, Běla Schovancová / France / , Kristýna Valoušková – soprán /CZ/, Hanuš Bartoň – klavír /CZ/, Bruntálský dětský pěvecký sbor /CZ/ - sbormistr Jaroslav Číhal, Hana Ryšavá – varhany /CZ/, Kateřina Hájková – soprano /CZ/, Mari Novotny-Jones / USA /, Svatopluk Havelka / CZ /, ENSEMBLE MONDSCHEIN Praha /CZ/,Tereza Mátlová – soprano /CZ/, Petr Matuszek – baritone /CZ/, KIF a hosté - R.Szpuk,Z.L.Gordon,V.J.Kvapil /CZ/, Musica nova e rediviva-Brno /CZ/, Julie Hirzbergerová-akordeon /Austria /, Elena Letňanová - piano /Slovak Republic/, Roman Berger /Slovak Republic/, Linda Healy-Steck-soprano/USA, Austria/, Eduard Spáči-piano /CZ/, Šťěpánka Kutmanová-violoncello /CZ/, Sbor a žesťový soubor Církevní konzervatoř - řídí Filip Macek /CZ/, Milan Kohout - MOBIUS GROUP BOSTON / USA /, ORCHESTRA D´ARCHI PARDUBICE /CZ/

2003

Ricardo Descalzo (klavír)-Španělsko), Anabel Sáez (klavír)-Španělsko, William Feasley (kytara)-USA, Werner Taube (violoncello)-Německo, Stella Maris (soprán)-Francie, Markéta Večeřová (soprán),Irena Vašíčková-Pollini (mezzosoprán(,Šárka Brychová (alt),Petr Julíček (tenor), Tomáš Badura (tenor),Tomáš Krejčí (baryton), Aleš Procházka (bas), Milan Kaňák (dirigent), Hana Čermáková (flétna), Lucie Valtrová (flétna), Daniela Hrozová (flétna), Hana Ryšavá (varhany), František Fiala (varhany), Marek Toman (recitace vlastních veršů), Zdenka Vaculovičová (housle),Petr Samlík (dirigent), Lucie Fišerová (klavír), Veronika Fraitová (alt), Jan Kučera (bas), Jiří Jablůnka (bas), Lukáš Bartoš (tenor), Kateřina Hájková (soprán), Lucie Trmíková (herečka), Eva Strupková (herečka), Jan Vrkoč (klavír), Renata Bialasová (klavír),Milan Bialas (klavír), Roman Szpuk (recitace vlastních veršů), Jan Řezníček (viola), Antonín Gál (violoncello), Helena Jankovská (mezzosoprán), Pavel Feldmann (fagot), Pavel Ciboch (kytara), Radek Dočkal (sbormistr), Q Vox – Brno, Filharmonie Bohuslava Martinů – Zlín, Ensemble Corona – Praha, Kojetínská Industriální filharmonie, Divadlo „Miriam“ – Praha, Canticum Novum – Brno, Ensemble The Fibonacci Sequence – Velká Británie

2002

Mutsuko Aizawa (bicí)-Japonsko, Stella Maris (soprán)-Francie,Atarah Ben Tovim (flétna)-Francie,Patrick Hillard (klavír)-Francie, Marat Bisengaliev (housle)-Velká Británie,John Lenehan (klavír)-Velká Británie, Krzysztof Knittel (elektroakustická hudba)-Polsko, Daniel Kessner (flétny)-USA, Dolly Eugenio Kessner (klavír)- USA, Markéta Večeřová (soprán), Jana Synková (alt), Pavel Maška (bas), Jan Mikušek (zpěv), M.Havránek (zpěv), M.Klapetek (balet), Tomáš Hanzlík (režie), Jan Ocetek (sbormistr), Tomáš Ondrůšek (bicí), Zdenka Vaculovičová (housle), Eva Vařáková (klavír), Jarmila Havlínová (klavír), Kamil Doležal (klarinet), Hanuš Bartoň (klavír), Marcela Jelínková (klavír), Miloslav Jelínek (kontrabas), Marta Zaoralová (housle), Martin Vojtíšek (klavír), Roman Pallas (klavír), Oldřich Štochl (viola), Blanka Pavelková (recitace), J.Rybář (dirigent), Tomáš Pálka (housle), Slavomír Hořínka (housle), Tereza Mátlová (soprán), Helena Velická (violoncello), Petr Hojač (trubka), David Růžička (bicí), Roman Janků (viola), Jan Svejkovský (dirigent),Ilja Hurník (četba vlastních povídek), Kristýna Valoušková (soprán), Tomáš Krejčí (baryton),Pavel Šnajdr (dirigent), Lukáš Hurník (dirigent), Gaudium Pragense, Musica Gaudeans – Praha, „Dorikos“ kvartet – Ostrava, Trio Alienor – Francie,Ars Inkognita – Brno, Vox Iuvenalis – Brno, Chorus Mauritiensis – Olomouc

2001

Andrew Zolinsky (klavír)-Velká Británie, Guido Ebi (baryton)-Německo, Branko Czuberka (klavír)-Rakousko, Volodja Balžalorsky (housle)-Slovinsko, Marina Horak (klavír)-Slovinsko, Monika Štreitová-Popelářová (flétna)-Slovensko, Martin Vrábel (varhany),-Slovensko, Stanislav Haloda (varhany), Karla Zouharová (varhany),Hana Ryšavá (varhany), Marek Horáček (varhany), Zdenka Vaculovičová (housle), Petr Samlík (housle), Markéta Večeřová (soprán), Pavel Blatný (klavír), Lucie Hůlová (housle), Pavel Hůla (housle), Martin Sedlák (violoncello), Eduard Spáčil (klavír), Milan Bialas (klavír), Marie Gajdošová (housle), Pavel Šabacký (violoncello), Vít Spilka (klarinet), Oldřiška Musilová (mezzosoprán), Lukáš Matoušek (klarinet), Jiří Richter (viola), Hanuš Bartoň (klavír), Tomáš Hanzlík (tenor,dirigování), Jana Synková (alt), Pavel Maška (bas), Niar Zaini (housle), Jiří Kantor (housle), Bohuslava Adámková (viola da gamba), Vladimír Sobotka (varhany), Petr Matuszek (baryton), Monika Knoblochová (klavír), Eva Polednová (soprán), Veronika Fraitová (alt), Lucie Valtrová (flétna), Marie Maňáková (varhany), Eva Šeinerová (sbormistryně), Dětský pěvecký sbor „Permoník“ z Karviné, Ensemble Damian – Olomouc, Ars Cameralis – Praha, Spilkovo dechové trio – Brno

2000

Daniel Kessner (flétny)-USA, Dolly Eugenio Kessner (klavír)-USA, Janna Polyzoides (klavír)-Rakousko, Zdenka Vaculovičová (housle),Christos Polyzoides (housle)-Rakousko, Martin Hornstein (violoncello)-Rakousko), Jozef Luprák (violoncello)-Slovensko, Tomáš Hanzlík (dirigent), Karla Zouharová (sbormistryně), Kristýna Valoušková (soprán), Jiří Jahoda (housle), Radoslav Havlát (housle), Jan Řezníček (viola), Bedřich Havlík (violoncello), Lucie Valtrová (flétna),Zuzana Mergentálová (bicí), Petr Samlík (viola,dirigování), Aleš Bárta (varhany), Eduard Spáčil (klavír),Ludmila Daňková (bicí), Josef Jakubec (housle), Hana Čermáková (flétna), Eva Polednová (soprán), Stanislav Halda (varhany), Lukáš Bartoš (varhany), Hanuš Bartoň (klavír), Kateřina Fürstová (soprán),Tomáš Olšer (housle), Ksenia Dohnalová (housle), Alena Ondrišíková (viola), Lukáš Vaněk (violoncello), Norbert Šimon (kontrabas), Lukáš Herink (flétna), Karel Dohnal (klarinet), Jaroslav Ježík (fagot), Rostislav Mikeška (bicí),Václava Černohorská (klavír), Michal Jánošík (dirigent), Sara Torquati (klavír)-Itálie, Kateřina Hájková (soprán), Veronika Fraitová (alt), Arión Ensemble – Ostrava, Kojetínská Industriální Filharmonie, Moravské kvarteto – Brno, Smíšený sbor „Filia“ -Dobratice, Ensemble Damian – Olomouc, Arcus Ensemble – Wien – Rakousko

1999

Elen Riu (klavír)– Velká Británie, Stella Maris Dvořáčková (soprán),Atarah Ben Tovim (flétna)– Francie, Patrick Hillard (klavír)– Francie, Pavel Blatný (klavír), Hana Kostelecká (soprán), Jiří Dušek (recitace), Waclaw Golonka (varhany)-Polsko, Tomáš Krejčí (baryton), Daniel Forró (syntetizér), Lenka Šimková (flétna), Lenka Župková (housle), Giamila Berré (varhany)-Itálie, Janna Polyzoides (klavír)-Rakousko, Christos Polyzoides (housle)-Rakousko, Ondřej Adámek (bicí), Ondřej Štochl (viola), Gabriela Eibenová (soprán), Petr Cígler (lesní roh), Tomáš Ondrůšek (bicí), Richard Žemlička (violoncello),Antonín Moravec (housle), Petr Matuszek (baryton), Vlastislav Matoušek (etnické flétny), Kamil Doležal (klarinet), Zdeňka Pelikánová (housle), Jiří Richter (viola), Radek Širc (violoncello), Hanuš Bartoň (klavír), Miroslav Pudlák (syntetizér), Lenka Škorníčková (soprán), Vít Reichl (klarinet), Radovan Ileč (kontrabas),Václava Černohorská (klavír), Petr Vaverka (flétna), Jana Brožková (hoboj), Petr Houdek (violoncello), Vojtěch Spurný (klavír), Alexandra Spurná (soprán), Richard Novák (baryton), Trio Eufonico-Praha, Wallingerovo kvarteto – Brno,Arcibiskupská kapela – Kroměříž, Musica Salutaris – Praha, Ars Inkognita – Brno, Ensemble Mondschein – Praha, Drápelovo trio – Brno, Brněnské dechové kvinteto, Duo Goelan, Ensemble Alienor – Francie

1998

Dr. Jan Král (varhany), Sylva Šimečková (pikola), Dagmar Paličková (pikola), Martin Zajíček (trubka), Bureš (trubka), Ondřej Sokol (trombon, pozoun), Bartoník (trombon, pozoun), Dagmar Nekvindová (harmonium), Petra Foltýnová (klavír), Květa Fridrichová (bicí), Petr Žoch (bicí), Josef Stratil (bicí), Vít Krejčiřík (bicí), Martina Mergutálová (bicí), Ladislav Maňásek (bicí), Ivo Kurečka (housle), Václav Müller (viola), Petr Poslušný (violoncello), Jan Straka (kontrabas), Libuše Němcová (klavír), Martina Králíková (soprán), Ingrid Strmíková (zpěv), Veronika Fraitová (zpěv), Eva Polednová (zpěv), Vladimíra Grandičová (zpěv), Lukáš Bartoš (zpěv), Jiří Hrubý (zpěv), Jakub Hrubý (zpěv), Michal Bobák (trubka), Martin Frekan (trubka), Lucie Valtrová (flétna), Marcela Vaňková (hoboj), Kristýna Valoušková (soprán), K. Škarka (baryton), K. Slezáková (klavír), L. Moravec (trombon), O. Adámek (bicí), P. Hojač (trubka), M. Křesálková (klavír), Josef Klíč (violoncello), J. Puchavský (kytara), Miroslav Kovář (viola), Vít Polášek (housle), P. Wallinger (housle), P. Vašta (housle), K. Plocek (viola), Dagmar Bundžová (zpěv), Dagmar Mašková (viola d’amore), Jitka Neumannová (syntetizér), Radka Ženatá (klarinet), Karel Škop (baryton), Jan Vrkoč (housle, recitace), Dolly Eugenio Kessner (klavír) – USA, Daniel Kessner (flétna), Petr Verbík (flétna), Petr Kolař (varhany), Josef Krystoň (housle).

1997

Kevin Mc Mahon (dirigent, skladatel), Tomáš Hanzlík (zpěv, dirig., housle), Eleonóra Škutová (klavír) – Slovensko, Ronald Šebesta (klarinet) – Slovensko, Jozef Lupták (violoncello) – Slovensko, Dana Kozánková (harfa), Cornelia Fink (soprán) – Německo, Matthias Göttemann (varhany) – Německo, Zbyněk Ludvík Gordon (básník), Ivan Slavík (básník), Karel Křepelka (básník), Pavel Zdražil (básník), Pavel Rajchman (básník), prof. Milan Vašek (klavír), prof. Radoslava Kuzníková (klavír), Miroslava Orlová /Kordíková/ (zpěv), Martin Petřík (trubka), Marie Janalíková (varhany, klavír), Tomáš Zelenka (klavír), Marie Mamelová (housle), Miroslav Obr (housle), Dagmar Kolařová (varhany), prof. Alois Piňos (četba), Petr Váša (pohybové básnictví), Jana Horáková (housle), Petr Matuszek (baryton), David Danel (housle), Tomáš Svozil (violoncello), Beata Morávková (klavír), Iveta Hejlková (flétna), Igor Františák (klarinet), Blanka Pavelková (klavír), Vojtěch Kaděra (violoncello), Ester Godovská (cembalo), Dagmar Sedlíčková (zpěv), Tomáš Olšer (housle), Veronika Klitzková (viola), Martina Cigánková (violoncello), Ivana Pillichová (flétna), Michal Šenora (klarinet), Jana Benešová (hoboj), Jiří Šimáček (lesní roh), Martin Knýbek (fagot), Matthias Bräutigam (violoncello) – Německo, Sabine Bräutigam (klavír) – Německo, František Novotný (housle), Bohumil Smejkal (ula, bicí), Vladimír Hollý (klavír), doc. Ján Michalko (varhany) – Slovensko, Sylva Čmugrová (zpěv), Marie Hřebíčková (zpěv), Zdeněk Kazda, Václav Krahulík, Daniel Mikolášek, Marcel Pražský, Andrea Beková, Friedrich Gauwerkaj (violoncello), Martin Fuksa (housle), Dimitris Kitsos (hoboj)

1994

Jessica Karraker (zpěv, keybord) – USA, Kamila Klugarová (varhany), Barbora Váchalová (harfa), Veronika Pudláková (flétna), Zbyněk Matějů (syntetizér), Jan Jíša (viola), Dana Šimičková (soprán), Jan Řihák (bicí), Romana Hýžová (soprán), Šárka Kociánová (alt), Ivo Hrachovec (bas), Marta Wiezzgoniová (varhany), Franz Haselböck (varhany) – Rakousko, Karel Špelina (viola), Dr. Amy Lynn Barber (bicí), Arnošt Střízek, Pavel Kyncl (housle), Helena Zachatová (zpěv), Ivana Valešová (recitace), Jiří Dušek (recitace), Lea Vítková (soprán), Vladimír Chmelo (baryton), Petr Hladík (flétna), Martin Jakubíček (varhany), Josef Fojta (bicí), Anna Graf (bicí) – Rakousko, Martin Konjajev (bicí) – Slovinsko, Alžběta Horská (harfa), Michaela Valentová (flétna), Jaroslava Janská (soprán), Helena Popelková (flétna), Markéta Pavlíková (flétna), Irena Brechlišaková (kytara), Radoslav Havlát (housle), Lukáš Polák (violoncello), Jan Hlaváč (klavír), Marie Kuchválková (soprán), Jiří Kuchválek (housle), Kateřina Fürstová (hoboj), John Anthony Calabrese (viola d’amore), Gabriela Calabrese (housle), Marie Gajdošová (housle), Jiřina Kolmanová (klavír), Jiří Novotný (housle), Emil Drápela (klarinet), Pavel Šabacký (violoncello), Dana Drápalová (klavír) – Drápelovo kvarteto, Gabriela Ludvíková (klavír), Radim Pančocha (klavír), Martin Fila (klavír), Jarmila Březíková (klavír), Zdeněk Šmukař (tenor), Marianna Pillárová (soprán), Naděžda Cápíková (alt), Richard Novák (bas, baryton), Eva Horáková (klavír), Jiří Besperát (housle), Miroslav Zicha (violoncello), Bred Ellis (keybord), Jakub Výborný (housle), Miroslav Štolfa (housle), Jiřina Štolfová (housle), Anna Přikrylová (housle), Zoja Mikulcová (housle), Helena Doležalová (housle), Zdeněk Vašek (housle), Dominika Brázdilová (viola), Zdeňka Melkusová (violoncello), Rut Rausová (violoncello), Jan Mach (klarinet), Ondruš (hoboj), Miroslava Doležalová (housle), Jitka Hanáková (housle), Pavla Cápíková (violoncello), Dagmar Parohová (soprán), Jana a Anna Rektoříkovy (zpěv), Dalibor Pavelka (flétna), Miloslav Reisigl (kontrabas), Leopold Hrdý (kontrabas), Marta Vaculová (housle), Míla Brtník (violoncello), Stella Dvořáčková (soprán), Christos Polyzoides (housle), Katherina Polyzoides (klavír), Petra Urbančíková (soprán), Marika Žáková (alt), Romana Valešová (zpěv), Dana Liškotínová (zpěv), Dana Tonerová (zpěv), Marcela Císařová (zpěv), Tomáš Bařinka (housle), Pavel Oračko (housle), Míša Holubová (housle), Pavel Šnajdr (housle), Ladislava Jančová (klavír), Nikos Egonidis (violoncello), Jaromír Krýgel (dirigent)

1993

Wolfgang Mitterer (varhany) – Rakousko, Tomáš Thon (varhany), Emanuel Křenek (recitace), Miroslav Částek (herec), prof. Stanislav Nosek (housle), prof. František Rybár (violoncello), prof. Zdeněk Novák (viola), Ludmila Daňková (lesní roh, zpěv, bicí), Antonín Moravec (housle), Eva Krámská (klavír), Alan Vitouš (kytary, bicí, zvuk), Jaroslav Dušek (pantomima), Zuzana Matoušková (mezzosoprán), Demetrius Polyzoides (housle) – Rakousko

1992

prof. Jan Řezníček (housle, viola), Jana Pololáníková (varhany), Rafael Cabalá (kytara) – Španělsko, Arnoldo Moreno (kytara) – Venezuela, Kamil Doležal (klarinet), Miroslav Holub (trubka), Zdeněk Baraš (trubka), Milan Krajňák (lesní roh), Lubomír Duba (trombon) Ivo Navrátil (bastrombon), prof. Zdeněk Mucha (klavír), Pavel Klečka (kontrabas), Jacek Mizucki (kontrabas), Darius Chojecki (kontrabas), Radim Otépka (kontrabas), Eva Šašinková (kontrabas), Ctibor Bártek (bicí), Jana Nácovská (klavír), Jan Riedelbauch (flétna), Lukáš Matoušek (klarinet), Jiří Richter (viola), Milan Langer (klavír), Věra Tichá (mezzosoprán), Václav Martin Sýkora (flétna), Jaroslav Fautyš (kytara), Jaroslav Rybář (klavír), Václav Snítil (housle), Helena Veisová (klavír), Oldřich Šatava (bicí), Salome Losová (soprán), prof. Radana Váňová (housle), prof. Nováková (klavír), Christoph Stöcker (varhany) – Německo

1991

Irena Chřibková (varhany), Jaroslav Kummer (pozoun), Josef Blaha (bicí), Martin Opršal (bicí), Andreas Kröper (zobcová flétna) – Německo, Bernard Gillycer (klavecin) – Německo, Miloslav Gajdoš (kontrabas), Ingrid Silná (varhany), Josef Popelka (varhany), Ladislav Kosmák (housle), Stanislav Svoboda (viola), prof. Zd. Pimková (violoncello), prof. Karel Pokora (varhany), Jitka Pluháčková (housle), Radka Kadlíková (flétna), Gregor (klavír), Zuzana Ontratová (elektr. varhany), Petr Král (housle, bicí), Jiří Rusek (bicí), Šuléř (klarinet), Petr Michoněk (violoncello), Miroslav Křivánek (housle), Jiří Jahoda (housle), Jan Řezníček (housle), Dr. Jiří Beneš (viola), prof. Bedřich Havlík (violoncello), Dimitrios Polysoidis (housle, viola), Johan Königshofer (klarinet), Janna Polyzoides (klavír), Jiří Ropek (varhany), Irena a Vojtěch Havlovi (zpěv, bicí, staré gamby), Marie Hřebíčková (soprán), Martin Čech (flétna), Pavel Polášek (hoboj), Jiří Bárta (violoncello), Pavel Svejkovský (bicí)

1990

Mikuláš Chadima (kytara) a jeho dva spoluhráči, Ivo Medek (klavír), Dan Dlouhý (bicí), Adam Kubíček (bicí), Miloš Řehák (flétna), Ivan Bierhanzl (kontrabas), Martin Smolka (klavír), Miroslav Šimáček (kytara), Petr Kofroň (klavír, dirig.), Zdeněk Plachý (klavír, dirig.), Petr Samlík (housle, viola), Pavel Janeček (housle), Marcel Kozánek (violoncello), Bohdana Košárková (viola), Peša (kontrabas), Šranko (kontrabas), Točev (klarinet), Kopecká, Zámečník, David a Anna Drummovi, Holandsko (zpěv), Václav Vaculovič (lesní roh, zubeba), Vladimír Kokolia (zpěv), Petr Kvíčala (zpěv a kdeco), Pavel Kvíčala (saxofon), Zdeňka Vaculovičová (housle, viola, dirig., zpěv), Miloslav Bubeníček (dirig., kontrabas), Zdenka Bubeníčková (flétna), Iva Bittová (housle, viola, zpěv, bicí), Kristýna Lukášová (přednes vlastních básní), Marek Toman (přednes vlastních básní),

Visual artists

Exhibition projects 1990 - 2003

SIGN AND TESTIMONY, MEETING, LARGE FORMAT, CORPORA S, LARGE FORMAT, CONTONUITIES, WOLS, PSALMS, PROKIP KOLISNYK, VLADIMÍR KOKOLIA, MAREK A MIRKA TRIZULJAKOVI, JANO RAŠKA, VÁCLAV VACULOVIČ, PAVEL HŘEBÍČEK, Lights-Shadows-Reflections, MIND TRIPS - Explorations of Inner Space by Southern California Artists

Výstavní projekty 1990 - 2003

ZNAK A SVĚDECTVÍ, SETKÁNÍ-Begegnung, VELKÝ FORMÁT, CORPORA S, VELKÝ FORMÁT, SOUVISLOSTI, WOLS, ŽALMY, PROKIP KOLISNYK, VLADIMÍR KOKOLIA, MAREK A MIRKA TRIZULJAKKOVI, JANO RAŠKA, VÁCLAV VACULOVIČ, PAVEL HŘEBÍČEK, SVĚTLA-STÍNY-ODLESKY, VÝLETY DUCHA - Zkoumání vnitřního prostoru - Výtvarní umělci jižní Kalifornie - USA

Visual artists

Kim Ábeles / USA /Ruth Anderson / USA /David Blumnekranz / USA /Joyce Campbell / USA /Bea Colman / USA /B everly Decker / USA /Paula di Marco / USA /Cheryl Dullabaun / USA /,Samantha Fiedls / USA /Seth Hill / USA /Leslie Krane / USA /Laurel Long / USA /John O’Brien / USA /Anna Pelkey / USA /Violet Resneky / USA /Kyungmii Shin/ USA /Pavla Aubrechtová, Václav Boštik, Ladislav Čepelák, Roman Havlik, Milan Dobeš, Dalibor Chatrný,Roman Kameš, Svatopluk Klimeš, Vladimir Kokolia, Jiří Komatovský, Radoslav Kratina, Alena Kučerová , Pavel Maur, Vladimir Merta, Daisy Mrázková, Eduard Ovčáček, Michal Ranný, Jan Steklík, Václav Stratil, Čestmir Suška, Jaroslav Šerých, Miloš Ševčík, Josef Šíma, Adnrena Šimotová, Jan Tichý, Margita Titlová – Ylovsky, Václav VacuIovič, Petr Veselý, Daniel Balabán /CZ/Petr Baran /CZ/,Václav Boštík /CZ/Roman Brichcín /CZ/Tomáš Čenoušek /CZ/Viktor Dohnal /CZ/František Dvořák /CZ/Pavel Falátek /CZ/Jan Hladík /CZ/Rudolf Hocke /CZ/Pavel Hřebíček /CZ/Milivoj Husák /CZ/,Ludmila Jandová /CZ/Jan Jemelka /CZ/Jana Jemelková /CZ/Ivan Jilemnický /CZ/Josef Jíra /CZ/,Ludvík Kolek /CZ/Ivan Kříž /CZ/Aleš Lamr /CZ/Vladimír Matoušek /CZ/Jiří Nečas /CZ/Otmar Oliva /CZ/,Miroslav Rada /CZ/Karel Rechlík /CZ/Vladimír Svoboda /CZ/Jaroslav Šerých /CZ/Jan Šimek /CZ/, Jiří Šindler /CZ/Pavel Šlégl /CZ/Jan Šplíchal /CZ/Petr Štěpán /CZ/Luděk Tichý /CZ/Jarmila Totušková /CZ/Vladimír Vašíček /CZ/Daniela Vinopalová /CZ/Miloš Vlček /CZ/Josef Zahradník /CZ/Josef Žáček /CZ/Willi Wimmer /Austria/Marcus Wimmer /Austria/Anna MacLeod /Ireland/Eimutis Markunas /Lithuan/Andrew Vass /GB/Vladimír Popovič /CZ/Pavel Procházka /CZ/Romáš Rossí /CZ/ Jan Pospíšil /CZ/Miroslav Malina /CZ/Bjorn Aho /Finland/Jan Pier Cornelius /Belgium/Zdena Hohmová /Belgium/Jiří Kornatovský /CZ/Jano Reška /SK/Pavel Hřebíček /CZ/Prokip Kolisnzk /Ukraina/,Marek Trizuljak /Ukraina/Mirka Trizuljaková /Ukraina/Bohumír Deml /CZ/Cedrik Guhl /Switzerland/,Ignase Šimelis /Lithuani/Richard Štipl /Canada/Pavla Aubrechtová /CZ/Luděk Filipský /CZ/,Andrea Fosterová /CZ/Vladimír Gebauer /CZ/Milan Chabera /CZ/Jana Křížová /CZ/ichard Kočí /CZ/,Jan Kunovský /CZ/ Michal Matzenauer /CZ/Jiří Mika /CZ/Rostislav Novák /CZ/Jitka Štenclová /CZ/,Pavel Trnka /CZ/Zoja Villalobos-PopovičJiří Votruba /CZ/Václav Fiala /CZ/Pavel Richtr /CZ/,Alfred Otto Wolfgang Shulz – WOLS /Germany/Marie Filippovová /CZ/Radim Hanke /CZ/Libor Jaroš /CZ/Jan F. Kovář /CZ/Kamil Mikel /CZ/Miloš Sláma /CZ/

Authors and compositions

Schiffauer Edvard: Smyčcový kvartet „Vzepětí“, Silná Ingrid: Miserere, Tři studie pro housle sólo, Skrjabin Alexandr: Sonáta č. 9 op. 68, Slavický Klement: Sonáta „Ecce homo“, Slavický Milan: Advent, Dialogy s tichem, Media vita, Prosvětlení I., Vzývání I – III, Slavík Frank: Caprice č. 5 „Toccata“, Slezák Pavel: Ottonia, Démonologie života a smrti, Rozjímání svatého Františka v zahradě, Návraty, Sluka Luboš: Cesta stínu, Cesta ticha, Smolka Martin: Netopýr, Smutný Pavel: Smyčcový kvartet „SAL“, Scherzo, Sonáta dolorosa, Solbiati Alessandro: Duo Il gigante, Spilka Dalibor: Pět monologií pro sólové housle, Podzimní hudba, Stockhausen Karlheinz: Zvěrokruh, In Freundschaft, Stravinskij Igor: Elegia, Pater noster, Suk Josef: Meditace na staročeský chorál „Svatý Václave“, Balada d moll, čtyři kusy pro housle a klavír, Šimáček Miroslav: Svatý Mořic, Šimandl Karel: Fantasie na žalm 146, Tři modlitby, Mše, Symfonia da Requiem, Škarka K.: Medium coeli, Šostakovič Dmitrij: Klavírní trio op. 67, Štědroň Miloš: Pavany a gagliardy, Danze canti e lamenti, Švedas Vladas: Dzuhiškoj Godos, Šnajdr Pavel: Psalmus, Takemitsu Toru: Air pro flétnu, Vaculovičová Zdeňka: Laudetur Jesus Christus, Milost dne, Missa „PRO NOTRE DAME“, Oratorium O svaté Anežce české, Pokušení na poušti, Requiem za svět, Žalmy 25, 100, 122, „Smiluj se“, „Na výsostech“, „Svatý“, „Beránku“, Vierne Louis: Carillon de Westminster, Vitouš Alan: Antiquann Exquizite Matrem, Vogel Villem: 2 Evangeliemotete, Vrkoč Jan: Čisté nebe, Vycpálek Ladislav: Sonáta d moll „Chvála houslí“, Weiss Manfred: Tři kusy pro violoncello a klavír, Welesz Egon: Pět miniatur op. 93, Wiedermann Bedřich A.: Elegie Hlas přísný po temnotách zní, Notturno, Wilder Alec: Bross Quintet č. 3, Wlosok Pavel: Contrasts I, V, Würtz Roland: Chorální hudba, Yoay Eugéne: Šest sonát pro housle sólo, Yun Isang: Espace I, Zagor Peter: Trio, Zámečník Evžen: Klavírní trio, III. smyčcový kvartet, Zeljenka Ilja: Afro-Dita, Zemek Pavel: Komorní symfonie č. 2 (ke cti sv. Františka z Assisi), Obávam sa súdu Tvého, Pane, hledáme píseň vyvolených, Sonáty pro violoncello I – III, Z říše ryb (O Christ der Dubist Tag und Licht), Je t’aime (Pocta Panně Marii III), Santo semplice pro violu d’amore, Chrámové sólo pro klarinet, Smyčcové trio s mešními zvonky, Sonáta pro hoboj sólo, Zimmermann B. A.: Sonáta pro violoncello sólo, Zouhar Vít: Brána slunce (I. část), Brněnské veduty, Je všechno (znějící prostor), Šest klavírů, Zdá se mi zato pokaždé, Dumy, Intróitus, Gloria, Psalmus 97, La contesa, Magni consilii Angelus, Tutte quelle, Wide crossing, Blíská setkání zběsilostí srdce, Jako voda je, Zouhar Zdeněk: Jarní suita, Žesťový kvintet, I. smyčcový kvartet

Růžičková Kateřina: „Něco pro violu“, Růžička Rudolf: Crucifixion I, Mer Nomos I-III, Pocta Apolónovi, Mavers, Fénix, Óda na bohyni Athénu, Óda na Afroditu, Discordia, Concerto da camera 4, Rybář Jaroslav: Pět pro dva, Rondi per pianoforte č. 1 a 5, Tři fragmenty z písní Šelómových, Sette elementi continuali čtyři fantazie podle Kleea, Interludi e ritornelli, Rzewski Frederic: To the Earth, Řezníček Petr: 2. Smyčcový kvartet, Satié Erik: Sarabanda, Seelsi Giacinto: Tre canti sacri: Pater noster, Ave Maria, Alleluja, Ixor, Samlík Petr: Mešní hudba, Pokušení, Sedmero přikázání lodím, Schulhoff Ervin: I. smyčcový kvartet, Sonáta pro housle a klavír

Rachmaninov Sergej: Vocalise op. 34 č. 14, Ravel Maurice: Tzigane, Reger Max: Preludium a fuga h moll pro housle, Reich Steve: Drumming, Hudba pro kousky dřeva, Reiner Karel: Tři kusy pro hoboj a klavír, Rejšek Radek: Roráty, Ropek Jiří: Variace na Victimae Paschali Laudes, Rut Josef: Meditace nad Kyrie eleison

Pololáník Zdeněk: Burlesca, Napřed je třeba unést kříž, Missa Brevis, Preludio festivo, Liturgická mše, Suita pro housle a klavír, Poulenc Francois: Sonáta pro violoncello a klavír, Sonáta pro flétnu a klavír, Pressel Herman M.: „Ylop“ , Procaccioli Steffano: Lacrymosa, Racek Fritz: Malá domácí hudba, Raclavský J.: „zie, zie Poe“

Pärt Arvo: An den Wassern zu Babel, De Profundis, Magnificat – Antiphone, Pari Intervalo, Beatus Petronius, Statuit Dominus, Berlínská mše, Pavelková Blanka: Konfrontace pro klarinet a klavír, Pirchner Werner P.: Kleine Messe um „C“, Piňos Alois: Ave Maria, Otčenáš, Večerní chvály, Plachý Zdeněk: Dialog s hudební mládeží, Mistrova mechanická meditace, Pokorný Petr: Chryzantémy, Tři duchovní zpěvy op. 50 č. 3,, Marnotratný syn, Hudba k slavnostem pozdního léta, Krajinou prochází pištec, Josefova smrt, Full Moon

Matějů Zbyněk: Alleluja, Kejklíř, Obestírání, Přísloví, Receptář barevného dřevorytu II., Matoušek Lukáš: Aztékové, Intimní hudba, Matsudaira Akira: Mae, mae katatsubury, Matthews David: Čtyři studie pro sólové housle, Matušková Hana: Suita pro sólovou flétnu, Matys Jiří: Hudba pro smyčce, Malá svita, Sonáta pro housle a klavír, Sonáty pro housle sólo 2,3,5,6, Medek Ivo: Cepheidy, Zlomený kříž I., Pangea, Festo a Tambomania, Krajina s pietou, Temporis moto, Postludio, Messiaen Olivier: Apparition de Eglíse, Eternelle, Le Banquet Celeste, O Sacrum Convivium, Nanebevstoupení Páně, Vidím věčný chrám, Kvartet na konec času, Minoru Miki: Mirimba spiritual, Mikolášek Bohdan: Žalm II., Milhaud Darius: Sonáta č. 2, Mitterer Volfgang: Grand Jeu, Pat brothers, Call boys inc. 2, Reluctant games, Morávková Beata: Trio, Novák Jan: Tři invence, Ódy na Horatia, Exercitia mythologica, Nees Vic: Magnificat, Parsch Arnošt: Fanfára na vjezd do Kroměříže

Hessenberg Kurt: O Herr mache zum werk zeug deines Friedens, Hindemith: Sonate in Es op.11 č.1, in D op.11 č. 2, ni E (1935), Sonate (1939), Holland Anthony G.: Pohádka a variace, Hoveland Egil: Tocata (Nun danket alle Gott), Himmel Bertold: Sonata op. 35, Hurník Ilja: Sonata da camera, Concertino pro klavír a smyčce, Tance pro Andílky, Chadima Mikuláš: Klekání, Papírový absolutno, Ištvan Miloslav: Makrosvěty, Sonáta, Jakubíček Martin: Improvizace na téma Salve Regina, Janáček Leoš: Ave Maria, Otčenáš, Sonáta pro housle a klavír, Janšta J. – Pálka F.:Myšlenky Malířů, Johns Klaus: „Ezlo“, Variace na téma W zelleza , Jolivet André: Air pou bercer, Asceses I. – III., Juřica Leon: Píseň tvorstva, Kabeláč Miloslav: Balatta, E fontibus bohemitis,, Fantasie d moll pro varhany, Kahn Robert: Serenad f moll op.73,, Karenová Markéta: Hledání a nalézání, Jak zvonky loretánské, Kaerder Hugo: Trio d moll, Kessner Daniel: Tous les matins, Smple Motion, Klusák Jan: Luna v zenitu, Kodály Zoltán: Ave Maria, Kollert Jiří: Domino, Komives Janos: Recitativo a Barcarola, Komorous Rudolf: Olympia, Kopelent Marek: Co zpíval kos zatčenému, Canto intimo, Der Augenblick, Miniaturní písně, Smyčcový kvartet, Black and white, Canto espressivo, Mon amour, Tears , Koželuhová Jitka: S radostí vyjděte a budete vedeni, Král Johann: Reverie, Nocturne, Král Zdeněk: Samohyby, Krejčí Iša: Čtyři kusy, Kuba Leoš: Fantasie a Toccata pro varhany, Kurz Ivan: II. sonáta „Chvalopění“, Pět modliteb pro violu, Lapidakis Michalis: „Entweder oder“, Lehman Markus: Canto Serafico, Lentz Daniel: Volf Mass, Lamentations on the legacy of Cortez, Loudová Ivanka: II. smyčcový kvartet, Luciuk Julius: Missa Gratiarum Acitione, Lutoslawski Witold: Sacher Variationen, Macurová Michala: Otče náš, Malovec Jozef: Ave maris stella, Mahon Mc. Kevin: Transfiguration, Malý Pavel: Kvartet č.3, Martin Frank: Fantasie v rytmu flamenco, Sonata da Chiesa pro violu d’amore a smyčce, Martinová Teresie: Pier de noc sécration a la Reine de la paix, Martinů Bohuslav: Polní mše, Tři legendy pro sbor a housle, III. smyčcový kvartet, Sonáty pro housle a klavír I. a III., Madrigalová sonáta, Serenády II., I. a III., Sonáta pro dvoje housle a klavír, Madrigaly pro housle a violu, Maslanka David: My Lady White, Massumoto Kikuko: Röei, Makačič Janez: Osmoza, Matej Daniel: In the End, Nikabrik or Trumpkin

Godovská Ester: Kontrasty, Graham Petr: Ataraxie, Ave Maria, Křehké vztahy, Tichá hudba, Žalmy 1 – 7, Sonáta di chiesa, Grossmann Jan: Precatio bona, Petr – Skála, Lava me, Hacler Widmar: Sentenz, Sonáta (über „Erschienen ist der herzliche Tag“), Duo, Halffter Chr.: Variace na Sachrovo téma , Hall Lewis Robert: Nuances, Hamrla M.: Nálady pro trubku a klavír, Hanuš Jan: Missa IV., Missa VII. „Hlaholská“, Sonata seria, Píseň bratra Slunce, Hanze H. W.: Capriccio, Hanzlík Tomáš: Hudba I,II,III, Koncert pro flétnu a cemballo, Stavba města a věže, Mše, Havelka Svatopluk: „…se znějícími čineli“, Hertel Klaus: Capriccio zurlando

Constantinides Dinos: Rhapsody, Copland Aaron: Vocalise, Černovská Zoja: Lamento pro mužský hlas a smyčcové kvarteto, Smyčcový kvartet, Dallapicola Luigi: Ciaccone, Intermezzo, Adagio, Deane Christopher: Mourning Dove Sonet, Dediu Dan: 7 notturnissime, Dencker Helmuth: Randon Wall, Denissow Edison: Variace na téma F. Schuberta, Dlouhý Dan: Noční invence, Dohnal Martin: Agnus Dei, Alef, Duruflé Maurice: Quatre moteto sur thémes gregoriens, Duval Petr: Nebeské 7, Eben Petr: Nešpory, From Life to Life Cantica Comeniana, Malá chorální partita, Salve Regina, CANTICE DELLE CREATURE, Job, Faust, Biblické tance, Verba sapientie, Píseň Rut, Veni Creator Spiritus, Dvě invokace pro trubku a varhany, Starozákonní freska „Saul u věštkyně v En Dor“, Wood and Wind, Emmert František: Propria – Narození Páně – Slavnost Matky Boží, Dvě mariánské modlitby: Anděl Páně a Modlitba k Panně Marii, Canonické variace, Otče náš, Slavnost Panny Marie počaté bez poskvrny prvotního hříchu, LOMIKÁMEN, Kvartet č. 7, Sonatina pro housle sólo, Hudba pro flétnu, vibrafon a varhany, Enescu George: Cantabile e Presto, Faber Ronald: Ob es mir denn endgangen, Faltus Leoš: Jméno růže, Ferrari Giorgio: Improvizace pro housle sólo, Ludus pro housle a magnetofon, Fiala František: Chorální partita „Kristus příklad pokory“, Imense coeli conditor, Mše, Jako laň dychtí po bystré vodě, Fiala Petr: Česká mše, Dialogy pro klarinet a klavír, Jediný chorál, Křest svaté Ludmily, Píseň sestry Anežky a bratra Františka, Figar Vladimír: Dechový kvintet, Fink Ziegfried: Concertino pro vibrafon a smyčce, Fišer Luboš: Klavírní sonáty č.1,3,4,5,6,7 „Crux“ pro housle a bicí, Flosman Oldřich: Sen o houslích, Foltýnová Lenka: Canti pro soprán, alt a 3 violoncella, STABAT MATER, Fontyn Jacqueline: Six climats , Franck César: Pastorale, Tři skladby pro varhany: Fantasia A dur, Cantabile, Piéces Héroique

Authors and compositions

Abe Keiko: Variace na téma staré japonské písně,Adamík Josef: Stínování I., Náhrobek Sabbatai ben Kohena, Alotin Yardena: Trio pro housle, klavír a violoncello, Bardos George: Elo, elo!, Bártek Mojmír: Brass konverzace, Bázlik Miro: Simple electronic symphony, Beggio Bernardino: Due pezzi (pro klavír), Beneš Ján: Sonáta pro violoncello sólo, Berger Roman: Adagio II „Pokanie“, Exodus (pro varhany), Transgressus I., Bério Luciano: Les Nots Sont Alles, Segenze, Bernstein Leonard: A simple song (ze Mše), Blabla Jan: Arie „Crux“, Bláha Ivo: Housle, Blatný Pavel: 2 věty z žesťového kvintetu, Boutry Roger: Prelude, Choral, Fuga, Brožák Daniel: Memento, Bruzdowicz Joanna: Sonata d’Octobre, Burlas Martin: 13, „Agonia“, Caceres German: Einco Deploratione, Cage John: Ryonji, Koncert pro klavír, flétnu a klarinet, Music for Marcel Duchamp, Amores I., IV., Bacchanale pro sólový klavír, Casadesus Henri: Tre preludi, Catalá Rafael: Amnios, Cerha Friedrich: Elegie

Copyright © 2011-17 Forfest.cz. Stránky archivovány Národní knihovnou ČR. Hosting stránek zajišťuje Tomáš Poles. Vstup do administrace.